Центр раннего развития Знайка - Напрямки роботи
Главная | Регистрация | Вход | RSSПонеділок, 06.05.2024, 10:47

"ЗНАЙКА" - центр раннього розвитку

Меню сайта
Наше опитування
Відгуки про роботу центру "ЗНАЙКА"
Всього відповідей: 15
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Напрямки роботи

 "ЗНАЙКА"– це центр розвитку дитини, мета якого всебічний і гармонійний розвиток особистості.Ми проводимо комплексну систему дошкільного навчання,яка не пропустить і розкриє кожен талант Вашої дитини.В основу своєї концепції раннього розвитку дитини ми покладаємо найбільш дієві, виважені, перевірені досвідом та практикою методи, що враховують не тільки обсяг знань, придбаних під час навчання в центрі "ЗНАЙКА", але й психологічні показники, індивідуальні особливості маленької особистості, її природні нахили і здібності. 
 Разом з досвідченими педагогами Ви зможете підібрати заняття, спрямовані на розвиток інтелектуальної, пізнавальної та естетичної сфер. Базові курси, які пропонує наш центр, Ви завжди можете розширити елективними курсами: творчість, англійська мова, дивосвіт(ознайомлення з навколишным)  тощо, які обов’язково принесуть задоволення Вам і Вашому малюку.

Завдання програми розвиваючих занять в центрі раннього розвитку "ЗНАЙКА": 
• створення предметно-розвиваючого середовища, що сприяє всебічному розвитку дитини; 
• формування у дітей навичок спілкування з однолітками та дорослими у спільній ігрової діяльності; 
• розвиток у дітей пам'яті, уваги, мови, уваги, емоційних і вольових проявів; 
• сприяння творчій самореалізації дитини. 

Зміст роботи:
Використання сюжетно-рольових ігор, предметно-ігрових маніпулювань, ігор з правилами, театралізованих, дидактичних і т.д. 
В процесі навчання діти змінюють види діяльності - від спокійних до рухливих і навпаки, змінюється місце діяльності - робоча, ігрова зона, змінюється кімната. Це не дозволяє дитині втомлюватися. 

Зміст занять:
 1) "математика" - навчає дітей рахувати, вирішувати веселі задачки, орієнтуванню у просторі та часі, знайомить дітей з геометричними формами, виміром, конструюванням. 
2) "логіка" - в першу чергу вчить дітей порівнювати, зіставляти, узагальнювати, аналізувати і класифікувати в будь-якій діяльності. Зробити цей процес цікавим і доступним дозволяють різні ігри типу: «Знайди відмінності, закономірності», «Що спочатку, що потім», «Частина ціле» та ін Такі ігри не тільки навчають дітей логічно мислити, а й розвивають усі пізнавальні процеси: увагу, пам'ять, уяву. 
3) "дивосвіт" - знайомить з природним оточенням, географією, історією, валеологією і т.д.Педагоги вчать дітей знаходити причинно-наслідкові зв'язки. На цих заняттях під час дослідів з різними матеріалами дітлахи роблять свої перші відкриття, висновки. Закріплення енциклопедичних знань відбувається у веселих іграх та вікторинах, творчих роботах. 
4) "розвиток мислення" - допомагає навчитися складати розповіді-описи за предметними, сюжетним картинкам, особистого досвіду, вчаться переказувати літературні твори і красиво висловлюватися. 
5) "грамота" - вчить дітей читати, знайомить з азами дитячої граматики. Розвиває дрібну моторику завдяки вправам по підготовці руки до письма. Вдосконалює фонематичний слух та аналітико-синтетичну діяльність дітей. 
6) "англійська мова" - тут діти вчать іноземну мову, використовуючи ігрові ситуації, картинки, вірші, пісні, римування, повторення.  
7) "художня творчість" - це справжня творча майстерня, де можна ліпити, малювати, вирізати, клеїти, прикрашати роботи природним матеріалом на свій смак. Такі заняття розвивають дрібну моторику, художні здібності, творчість, естетичний смак. 
8) "музика і ритміка" - тут діти співають, танцюють, роблять ритмічну гімнастику, що сприяє розвитку гнучкості, пластичності, музичного слуху і сприйняття. Ці заняття знімають втому, піднімають настрій і чудово перемикають психіку дітей після занять логічного блоку. 
9) "психологічні ігри та спілкування" - допомагає дітям легше адаптуватися до колективу, створює умови для самовираження, відчуття приналежності до групи, знімає емоційну напруженість, розвиває комунікаційні навички. Отже, всі ми знаємо, що емоційний стан суттєво впливає на пізнавальні процеси та поведінку дітей.
10)"шахи" -прискорюють ранній розвиток дітей, адже ця інтелектуальна гра чудово розвиваює рахункові здібності, тренуює пам'ять, розвиваює логіку.
Дітей дуже приваблюють і сама шахівниця, і дерев'яні вигадливі фігурки. Малюки відчувають: тут якась таємниця. Найбільша цінність, яку дає навчання грі у шахи- це виховання вольових якостей, прагнення до перемоги. Досвідчений педагог захопить малюка пізнавальної грою, навчить логічно мислити, приймати самостійні рішення і, звичайно, перемагати.

Режим роботи:
 комплексні заняття 3 рази на тиждень тривалістю 1 - 2 години в залежності від віку дитини. 
Кількість дітей у групі  6 - 8.
Пошук
Календар
«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Друзья сайта
Каталог детских товаров Клумба

Copyright MyCorp © 2024
Зробити безкоштовний сайт з uCoz